V srdci Moravského krasu

Užijte si krásu přírody v každém ročním období!

Více...

Svatba na Olbergu

Prožijte Váš svatební den a nezapomenutelnou svatbu na hotelu Olberg

Více...

HOTEL DOČASNĚ UZAVŘEN!!!

Nově zrekonstruovaný Hotel Olberg nabízí kvalitní ubytování v srdci Moravského krasu. Ubytovat se můžete v komfortních jednolůžkových, dvoulůžkových pokojích a rodinných apartmánech se čtyřmi lůžky. Na hotelu Olberg máme k dispozici 17 pokojů. Do vybraných pokojů je možnosné umístit přistýlku. Všechny pokoje jsou vybaveny prostornou koupelnou s WC, LED televizí, kvalitním novým masivním nábytkem a internetovým WiFi připojením zdarma. Výhodou je vlastním parkoviště přímo u hotelu a soukromé Wellness centrum. V rámci ubytování podáváme bohatou snídani v podobě švédských stolů.

 

Pro nejlepší cenu pokračujte na on-line rezervaci >>

 

Dvoulůžkový pokoj
od 1 190 Kč

Dvoulůžkový pokoj s přistýlkou
od 1 390 Kč

jednoluzkovypokoj

Jednolůžkový pokoj
od 750 Kč

Dvoulůžkový pokoj Superior
od 1 490 Kč

apartman

Rodinný apartmán pro 4 osoby
od 1 790 Kč

 

 

Pro nejlepší cenu pokračujte na on-line rezervaci >>

 

Nasajte atmosféru našeho hotelu

 

 

"Úroveň pokojů je vynikající a velmi příjemné prostředí. Vše pro práci a odpočinek od wifi po postel na úrovni. Poměr ceny/výkon je ve srovnání s jinými ubytovacími zařízeními nadstandardní a vřele doporučuji stejně tak jako se při služebních cestách do této lokality velmi rád vrátím."

Miroslav Cába

"Pobyt se nám velice líbil. Vybavení bylo moderní a personál příjemný. Velice praktické bylo, že hotel má vlastní restauraci, proto není nutné hledat, kde bychom si dali večeři. Velice bych vyzdvihla snídani, nejdříve jsme si vybírali z cca 5 jídel (míchaná vajíčka, párky, palačinky..), dále jsem měli na výběr káfu či čaj a k tomu jsme ještě dostali dostatek pečiva s máslíčky, marmeládou, medem a paštikou."

Markéta

"Velmi pěkný a vkusně zařízený hotel, s výbornou obsluhou a službami, opravdu příjemné překvapení v tak klidném místě. Vřele doporučujeme...jako výchozí základna pro výlety do okolí."

František Musil

Kontakt

Restaurace a hotel Olberg
Olomučany 58
679 03 Olomučany
HOTEL: +420 734 446 291
RESTAURACE: +420 734 440 088
olberg@olberg.cz
restaurace@olberg.cz

facebookyoutube

Hotel Olberg v Olomoučanech hodnocení