V srdci Moravského krasu

Užijte si krásu přírody v každém ročním období!

Více...

Svatba na Olbergu

Prožijte Váš svatební den a nezapomenutelnou svatbu na hotelu Olberg

Více...

Ptáte se, co je to SEGWAY??? Je to moderní, dvoukolový a inteligentní dopravní prostředek, který si jistě získá Vaši přízeň již po pár minutách.

Pokud tedy hledáte zpestření Vašeho volné času, oživení Vašeho pobytu či netradiční dárek pro Vaše blízké – SEGWAY je to pravé! Není třeba se jízdy na SEGWAY obávat, zvládají ji jak dospělí tak i děti.

Projet se můžete po okolí Olomučan (například velmi krásný je výlet na Nový hrad) nebo si udělat projížďku po Blansku, kde Vám SEGWAY připravíme k vyzvednutí – nebo kdekoliv jinde si budete přát. Možností je více… stačí se nás zeptat!

Jízda na SEGWAY je velice jednoduchá, zvládne ji každý a především…je to zážitek! Proto neváhejte a přijďte si to vyzkoušet. 

Půjčit si u unás můžete naráz dvě vozítka.

Typ a délka jízdy Cena v Kč za stroj
Volná jízda 5 min (na parkovišti) 80
Volná jízda 15 minut 300
Volná jízda 30 minut 500
Vyjížďka po okolí 1 hodina 800
Vyjížďka po okolí 2 hodiny 1500
Vyjížďka po okolí 3 hodiny 2200
Pronájem na celý den 4 500
Doprava na místo 20

Pro skupiny od 4 osob je nutná rezervace týden předem!

"Úroveň pokojů je vynikající a velmi příjemné prostředí. Vše pro práci a odpočinek od wifi po postel na úrovni. Poměr ceny/výkon je ve srovnání s jinými ubytovacími zařízeními nadstandardní a vřele doporučuji stejně tak jako se při služebních cestách do této lokality velmi rád vrátím."

Miroslav Cába

"Pobyt se nám velice líbil. Vybavení bylo moderní a personál příjemný. Velice praktické bylo, že hotel má vlastní restauraci, proto není nutné hledat, kde bychom si dali večeři. Velice bych vyzdvihla snídani, nejdříve jsme si vybírali z cca 5 jídel (míchaná vajíčka, párky, palačinky..), dále jsem měli na výběr káfu či čaj a k tomu jsme ještě dostali dostatek pečiva s máslíčky, marmeládou, medem a paštikou."

Markéta

"Velmi pěkný a vkusně zařízený hotel, s výbornou obsluhou a službami, opravdu příjemné překvapení v tak klidném místě. Vřele doporučujeme...jako výchozí základna pro výlety do okolí."

František Musil

Kontakt

Restaurace a hotel Olberg
Olomučany 58
679 03 Olomučany
HOTEL: +420 734 446 291
RESTAURACE: +420 734 440 088
olberg@olberg.cz
restaurace@olberg.cz

facebookyoutube

Hotel Olberg v Olomoučanech hodnocení