V srdci Moravského krasu

Užijte si krásu přírody v každém ročním období!

Více...

Svatba na Olbergu

Prožijte Váš svatební den a nezapomenutelnou svatbu na hotelu Olberg

Více...

Restaurace Olberg se nachází ve spodní části obce Olomučany u hlavní silnice vedoucí z Blanska do Adamova. Kapacita restaurace je 75 míst. Prostory můžete využít pro pořádání společenských událostí, jako jsou svatby, oslavy a firemní akce apod. K vaší spokojenosti vám můžeme nabídnout několik salonků.

Interiér celé budovy je vsazen do tradičních prvků – dřevo, sklo s nádechem regionálních jeskyní. Pro nejmladší návštěvníky jsme připravili dětský koutek.

Důraz na čerstvé suroviny a regionální produtky

Nekuřácká restaurace Olberg nabízí gurmánské zážitky. Pokrmy v našem jídelním lístku jsou připravovány výhradně z čerstvých surovin. Restaurace Olberg podává kvalitní a chutné regionální výrobky. Jedná se o kozí sýr Sedlák ze Šošůvky, plísňový sýr Niva z Otinovsi, med z Obory, pstruh Rybářství Skalní Mlýn a džusy a koncentráty přímo od místní firmy Tropico.

 

Otevírací doba:

Po–Čt:  10:30 – 22:00
Pá:  10:30 – 24:00
So:  11:00 – 24:00
Ne:  11:00 – 22:00

 Co můžete očekávat?

  • 75 míst u stolu, salonek s dětským koutkem
  • Tradiční domácí a mezinárodní kuchyně
  • Čepujeme Pilsner Urquell, Radegast a Gambrinus
  • Od pondělí do pátku v době od 10:30 do 13:30 podáváme také denní menu (polévka + hlavní jídlo) z výběru ze dvou variant
  • Vlastní parkoviště
  • Bezbarierový přístup pro tělesně postižené
  • Pořádání společenských akcí a rautů
  • Letní zahrádka
  • Půjčovna sportovních potřeb ve dvoře
  • Pořádání školení a konferencí ve dvou samostatných kongresových střediscích včetně ubytování

Proč Olberg?

Název Olberg je odvozen od názvu obce OLomučany, kde se hotel a restaurace nachází, a Starého hradu zvaného v některých knihách WildenBERG. Znak v logu Olberg představuje býka z nedaleké Býčí skály, značka nad býkem představuje jeskyni. Nejlepší restaurace Blansko? Vyzkoušejte Hotel Olberg.

 

Chcete se na něco zeptat?

Zavolejte nám na 734 44 00 88, nebo pošlete mail na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

Odpovědný pracovník: Ivo Kovařík

"Úroveň pokojů je vynikající a velmi příjemné prostředí. Vše pro práci a odpočinek od wifi po postel na úrovni. Poměr ceny/výkon je ve srovnání s jinými ubytovacími zařízeními nadstandardní a vřele doporučuji stejně tak jako se při služebních cestách do této lokality velmi rád vrátím."

Miroslav Cába

"Pobyt se nám velice líbil. Vybavení bylo moderní a personál příjemný. Velice praktické bylo, že hotel má vlastní restauraci, proto není nutné hledat, kde bychom si dali večeři. Velice bych vyzdvihla snídani, nejdříve jsme si vybírali z cca 5 jídel (míchaná vajíčka, párky, palačinky..), dále jsem měli na výběr káfu či čaj a k tomu jsme ještě dostali dostatek pečiva s máslíčky, marmeládou, medem a paštikou."

Markéta

"Velmi pěkný a vkusně zařízený hotel, s výbornou obsluhou a službami, opravdu příjemné překvapení v tak klidném místě. Vřele doporučujeme...jako výchozí základna pro výlety do okolí."

František Musil

Kontakt

Restaurace a hotel Olberg
Olomučany 58
679 03 Olomučany
HOTEL: +420 734 446 291
RESTAURACE: +420 734 440 088
olberg@olberg.cz
restaurace@olberg.cz

facebookyoutube

Hotel Olberg v Olomoučanech hodnocení