V srdci Moravského krasu

Užijte si krásu přírody v každém ročním období!

Více...

Svatba na Olbergu

Prožijte Váš svatební den a nezapomenutelnou svatbu na hotelu Olberg

Více...

Náš hotel Vám nabízí možnost pronájmu konferenčních místností, které lze využít k pořádání firemních akcí (např. školení, vánoční večírek, teambuilding, atd.), ale i k uspořádání rodinných oslav jako jsou svatby či narozeniny... Říká se, že fantazii se meze nekladou a proto se neváhejte ozvat i s Vašimi specifickými požadavky.

Nachází se zde velká konferenční místnost pro 50-60 osob a také menší salonek pro 25 osob. Samozřejmostí je špičkové počítačové a audiovizuální vybavení místnosti. Hledáte-li konferenční místnosti v Brně i náš hotel může být alternativa s mnoha výhodami.

Nemůžete si vybrat z mnoha nabídek? Zde je jen několik důvodů, proč uspořádat Vaši firemní či soukromou akci u nás:

Nový a příjemný hotel: konferenční prostory se nachází v nově zrekonstruovaném hotelu, který Vám také může nabídnout 20 lůžek v hotelových pokojích. Každý pokoj má své sociální zařízení, LED televizi, internetové připojení a je vybaven novým kvalitním masivním nábytkem. Restaurace – vynikající jídlo od našich kuchařů jistě potěší chuťové buňky všech účastníků akce.

Dostupnost a poloha: hotel Olberg se nachází 5km jižně od Blanska. Jste blízko velkého města, ale přitom na čerstvém vzduchu a klidném místě. Dokonalá kombinace. Výborná dostupnost do Brna,kdy Vám cesta zabere 30 minut a do Vyškova se dostanete za 45 minut.

Prostředí: využijte krásného okolí Moravského krasu pro Vaši akci. Je zde v blízkosti mnoho pěších i cyklo tras, velké množství památek či zajímavosti, ale především Moravský kras patří mezi nejvýznamnější krasové oblasti ve střední Evropě.

Sport a volný čas: u našeho hotelu je Vám k dispozici půjčovna sportovních potřeb, kde si můžete půjčit elektrická vozítka SEGWAY, skákací boty, vybavení na cyklistiku, in-line bruslení a mnoho dalšího. Ideální pro Váš teambuilding!

Spokojení zákazníci: vždy se snažíme udělat pro Vaši spokojenost vše, co je v našich silách.

U nás na Vás čeká individuální přístup a rozumné ceny!

ZAUJALA VÁS NAŠE NABÍDKA?

NEVÁHEJTE A NAPIŠTE SI O NEZÁVAZNOU NABÍDKU!

E-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

"Úroveň pokojů je vynikající a velmi příjemné prostředí. Vše pro práci a odpočinek od wifi po postel na úrovni. Poměr ceny/výkon je ve srovnání s jinými ubytovacími zařízeními nadstandardní a vřele doporučuji stejně tak jako se při služebních cestách do této lokality velmi rád vrátím."

Miroslav Cába

"Pobyt se nám velice líbil. Vybavení bylo moderní a personál příjemný. Velice praktické bylo, že hotel má vlastní restauraci, proto není nutné hledat, kde bychom si dali večeři. Velice bych vyzdvihla snídani, nejdříve jsme si vybírali z cca 5 jídel (míchaná vajíčka, párky, palačinky..), dále jsem měli na výběr káfu či čaj a k tomu jsme ještě dostali dostatek pečiva s máslíčky, marmeládou, medem a paštikou."

Markéta

"Velmi pěkný a vkusně zařízený hotel, s výbornou obsluhou a službami, opravdu příjemné překvapení v tak klidném místě. Vřele doporučujeme...jako výchozí základna pro výlety do okolí."

František Musil

Kontakt

Restaurace a hotel Olberg
Olomučany 58
679 03 Olomučany
HOTEL: +420 734 446 291
RESTAURACE: +420 734 440 088
olberg@olberg.cz
restaurace@olberg.cz

facebookyoutube

Hotel Olberg v Olomoučanech hodnocení