V srdci Moravského krasu

Užijte si krásu přírody v každém ročním období!

Více...

Svatba na Olbergu

Prožijte Váš svatební den a nezapomenutelnou svatbu na hotelu Olberg

Více...

Hotel Olberg nabízí prostorný sál s denním světlem, který lze využít k pořádání firemních akcí, školení, teambuildingů nebo oslav. Součástí sálu je zázemí pro občerstvení nebo taneční parket. Samozřejmostí je audiovizuální vybavení a připojení k internetu.

Proč si vybrat právě nás?

  • prostory v nově zrekonstruovaném hotelu
  • výborná poloha a dostupnost (3km od Blanska, 30 min autem do Brna)
  • úžasné prostředí Moravského krasu
  • půjčovna sportovním potřeb přímo u hotelu - SEGWAY
  • moderní restaurace
  • individuální přístup a řešení na míru
  • hlavní cí je spokojený zákazník

 

Přečtěte si více o našich službách pro firmy:

V případě zájmu nám napište na email:Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

"Úroveň pokojů je vynikající a velmi příjemné prostředí. Vše pro práci a odpočinek od wifi po postel na úrovni. Poměr ceny/výkon je ve srovnání s jinými ubytovacími zařízeními nadstandardní a vřele doporučuji stejně tak jako se při služebních cestách do této lokality velmi rád vrátím."

Miroslav Cába

"Pobyt se nám velice líbil. Vybavení bylo moderní a personál příjemný. Velice praktické bylo, že hotel má vlastní restauraci, proto není nutné hledat, kde bychom si dali večeři. Velice bych vyzdvihla snídani, nejdříve jsme si vybírali z cca 5 jídel (míchaná vajíčka, párky, palačinky..), dále jsem měli na výběr káfu či čaj a k tomu jsme ještě dostali dostatek pečiva s máslíčky, marmeládou, medem a paštikou."

Markéta

"Velmi pěkný a vkusně zařízený hotel, s výbornou obsluhou a službami, opravdu příjemné překvapení v tak klidném místě. Vřele doporučujeme...jako výchozí základna pro výlety do okolí."

František Musil

Kontakt

Restaurace a hotel Olberg
Olomučany 58
679 03 Olomučany
HOTEL: +420 734 446 291
RESTAURACE: +420 734 440 088
olberg@olberg.cz
restaurace@olberg.cz

facebookyoutube

Hotel Olberg v Olomoučanech hodnocení